Op vakantie gaan naar het buitenland is vaak een leuke en spannende ervaring. Maar soms mist het gezellige thuisgevoel. Bij Capfun willen wij dat gevoel creëren en hebben daarom het Dutchbox-concept ontwikkeld. De Dutchbox zorgt ervoor dat onze Nederlandse gasten net die extra aandacht krijgen tijdens hun vakantie in Frankrijk. Om de vakantie goed te beginnen zorgt de Nederlandse animator op zondag een gezellig NL welkomstdrankje en wordt er 1 x per week de Nederlandse burenborrel georganiseerd! Er is eveneens minstens 1 Nederlandstalige animator aanwezig in de Mini-club zodat alle kinderen gemakkelijk mee kunnen doen met de animatie. Deze animatoren worden opgeleid door Capfun om jullie een onvergetelijke vakantie te bezorgen! En bij de receptie van het Franse park is er altijd iemand die Engels of zelfs Nederlands spreekt zodat jullie hier altijd terecht kunnen voor vragen over de camping en de omgeving. Als klap op de vuurpijl worden er op rode Fun-meter campings 2 x per week internationale avondanimatie georganiseerd. Bij blauwe en paarse Fun-meter campings is dit 1 x per week.. Kijk op de pagina van het vakantiepark om te weten tijdens welke periode van de zomervakantie de Nederlandse animator aanwezig is. |
Domaine de vacances aux multiples facettes, ce camping situé en Ardèche est le seul à vous proposer autant d'activités pour toute la famille et un aussi large choix d'hébergements: hôtel, gîtes, mobil homes et chalets.
Savourez le traditionnel farniente méditerranéen au bord des piscines du « Camping Carpe Diem », dans un cadre typique de Vaison La Romaine.
Situé à seulement 5km des plages du Débarquement et à 12km de la ville de Caen.
À proximité d'un petit lac et au bord de la piscine, venez profiter d'une atmosphère calme et apaisante.
Camping 4 étoiles, dans le Jura, en bordure du Lac de Chalain, avec piscine couverte et chauffée
Accès direct aux plages. Situé sur la côte normande à proximité de Caen.
Idéalement situé à 2.5km des plages de Villerville, à 6 km de Deauville, de Trouville et 9 km de Honfleur et à 25 km du Havre.
A l'ombre des chênes, découvrez la beauté de la Drôme! Espace aquatique de 300 m² !